Sklepy Biedronka będą czynne całą dobę

Sklepy Biedronka będą czynne całą dobę

Od 25 lipca 10 Biedronek w Krakowie będzie czynnych całą dobą. Co więcej pielgrzymi będą mogli także zapłacić za zakupy w euro. Z kolei w weekend 29-31 lipca przez całą dobę otwartych będzie aż 20 Biedronek. Zobaczcie na mapie, które sklepy mają taką ofertę.

Sklepy Biedronka będą czynne całą dobę

Pielgrzymi, którzy przyjadą do Krakowa będą mogli przez całą dobę zrobić zakupy w Biedronce. Ponadto od 29 do 31 lipca w 20 Biedronkach w mieście będzie można płacić w euro. Pielgrzymi w każdym ze sklepów otrzymają mapę miasta z zaznaczonymi Biedronkami i godzinami otwarcia sklepu.Dodatkowo, dla wygody turystów, w namiotach rozstawionych przy 3 sklepach będzie prowadzona sprzedaż napojów. W sklepie będzie można kupić m.in. produktu regionalne. W krakowskich Biedronkach dostępne będą m.in. produkty regionalne, typowe dla południa Polski: w tym np. szynka swojska sądecka czy bryndza sądecka.

 We współpracy z Caritas Archidiecezji Krakowskiej oferowana będzie również naturalna woda mineralna „Źródło” – część dochodu z jej sprzedaży zostanie przeznaczona na projekty prowadzone przez archidiecezję, m.in. na ukończenie budowy domu Campus Misericordiae dla osób niepełnosprawnych i seniorów w Brzegach.

Do Krakowa może przyjechać aż 1,5 mln pielgrzymów z ponad 180 krajów świata.

OLGA KRZYŻYK

źródło: http://www.dziennikzachodni.pl/strefa-biznesu/a/sdm-w-krakowie-wybrane-sklepy-biedronka-beda-czynne-cala-dobe,10422000/