Konkursu na okładkę płyty promującej ŚDM

Zwycięzcy konkursu na okładkę płyty promującej ŚDM

15 marca 2016 roku w Gimnazjum w Koźmicach Wielkich odbyło się uroczyste wręczenie nagród laureatom konkursu na okładkę płyty promującej ŚDM. Patronat nad tym wydarzeniem objął burmistrz Miasta i Gminy Wieliczka Artur Kozioł. Organizatorem konkursu było Gimnazjum
w Koźmicach Wielkich, a partnerem fundacja „Wygrajmy siebie”.

W konkursie wzięli udział uczniowie klas szóstych szkół podstawowych z Byszyc, Gorzkowa, Janowic, Koźmic Wielkich, Raciborska, Sierczy i Sygneczowa. Laureatom gratulacje złożyli: dyrektor gimnazjum Elżbieta Obal-Dyrek, Wiceburmistrz ds. Społecznych Rafał Ślęczka oraz Tomasz Guzik – prezes fundacji.

1 miejsce zajęła Marianna Szczygieł uczennica Szkoły Podstawowej im. Kornela Makuszyńskiego w Gorzkowie. Wyróżniono prace: Patryka Gadowskiego ze Szkoły Podstawowej w Byszycach, Oliwii Jaworskiej ze Szkoły Podstawowej im. Kornela Makuszyńskiego w Gorzkowie, Mai Bolon ze Szkoły Podstawowej im. Kornela Makuszyńskiego w Gorzkowie, Julii Urbanik ze Szkoły Podstawowej w Golkowicach.

Wszystkich uczestników konkursu nagrodzono płytą. Mamy nadzieję, że dzięki nowej okładce i utworom, które znalazły się na tej płycie uda się rozpromować ŚDM 2016, a płyta przygotuje oraz wprowadzi wszystkich słuchaczy w modlitewny nastrój.